- Regulace vytápění (MaR)
- Detektory a čidla úniku plynu
- Větrání
- Odvody spalin, kouřovody
- Kotle, tepelná čerpadla, ohřívače vody, solární sestavy a krbová kamna
- Armatury, rozdělovače a čerpadla
- Otopná tělesa, topidla
- Rozvody vytápění, zdravotechniky a vzduchu
- Nářadí
- Náhradní díly
- Spotřební materiál
- Dům a zahrada
- Lahve na stlačený plyn
- Výprodej
Novinky
13.04.2026
Armatury HERZ v nabídce
Rozšířili jsem sortiment o termostatické ventily, regulátory tlaku a vyvažovací ventily na stoupačky od firmy HERZ.
číst celé
05.08.2025
Flamco VacuStream
Kompaktní a tichý podtlakový odplyňovací automat proti korozi, znečištění a poruchám
VacuStream odplyňuje nízkoteplotní systémy - YouTube
číst celé
13.05.2024
Odkouření pro kotle Viaflames
Rozšířili jsme sertiment o odkouření pro kotle VIaflames. Sortiment držíme skladem. Vice zde
číst celé
- Úvod
- Čerpadla
- Oběhová čerpadla
- Oběhová čerpadla WILO
- ATMOS PICO
- Wilo Atmos PICO 25/1-4 Čerpadlo s vysokou účinnost 4232691
Wilo Atmos PICO 25/1-4 Čerpadlo s vysokou účinnost 4232691
- Novinka
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
- Ke stažení
Wilo Atmos PICO 25/1-4 Čerpadlo s vysokou účinnost 4232691Skladem > 2 ks2 790 Kč/ ks2 306 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Bezúdržbové mokroběžné oběhové čerpadlo s připojením na závit, se synchronním motorem odolným vůči zablokování podle technologie ECM a s integrovanou elektronickou regulací výkonu pro plynulou regulaci rozdílu tlaku. Použitelné pro všechna topná a klimatizační zařízení.
Sériově s:
- Předvolitelné způsoby regulace umožňující optimální přizpůsobení zatížení:
- Diferenční tlak variabilní (Δp-v) se 3 předdefinovanými charakteristikami,
- Konstantní otáčky (3 pevné počty otáček)
- LED indikace zvoleného způsobu regulace
- LED indikace zvolené charakteristiky v rámci regulačního režimu
- Indikace hlášení
- LED svítí v normálním provozu zeleně
- LED svítí/bliká při poruše
- Minimální spotřeba jen 4 W
- Integrovaná ochrana motoru
- Automatická deblokační funkce
- Vysoký rozběhový moment
Skříň čerpadla ze šedé litiny, oběžné kolo z polypropylenu, hřídel z nerezové oceli s kovem impregnovanými uhlíkovými kluznými ložisky.
| Min. teplota média Tmin | -10 °C |
| Max. teplota média Tmax | 95 °C |
| Min. okolní teplota Tmin | -10 °C |
| Max. okolní teplota Tmax | 40 °C |
| Údaje o motoru | |
|---|---|
| Index energetické účinnosti (EEI) * | ≤0,20 |
| Síťová přípojka | 1~230 V ±10%, 50/60 Hz |
| Jmenovitý výkon P2 | 15 W |
| Min. otáčky nmin | 700 1/min |
| Max. otáčky nmax | 3400 1/min |
| Příkon (min) P1 min | 4 W |
| Příkon P1 max | 20 W |
| Rušivé vyzařování | EN 61000-6-3 |
| Odolnost proti rušení | EN 61000-6-2 |
| Elektromagnetická kompatibilita | EN 61800-3 |
| Izolační třída | F |
| Třída krytí | IPX2D |
| Šroubení kabelu | 1 x PG11 |
* Referenční hodnota pro oběhová čerpadla s nejvyšší účinností je EEI ≤ 0,20.
| Materiály | |
|---|---|
| Skříň čerpadla | šedá litina |
| Oběžné kolo | PP-GF40 |
| Hřídel | Nerezová ocel |
| Materiál ložiska | uhlík, impregnovaný kovem |
| Rozměry pro instalaci | |
|---|---|
| Přípojka trubky na výtlaku DNd | G 1½ |
| Přípojka trubky na straně sání DNs | G 1½ |
| Konstrukční délka L0 | 180 mm |
Parametry
VýrobceWILO
Záruka5 let
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích




.jpg)








