- Úvod
- Čerpadla
- Oběhová čerpadla
- Oběhová čerpadla WILO
- Stratos MAXO
- Wilo Stratos MAXO 32/0,5-8 PN6/10 Elektronické oběhové čerpadlo 2164578
Wilo Stratos MAXO 32/0,5-8 PN6/10 Elektronické oběhové čerpadlo 2164578
- Doprava v ČR ZDARMA

- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
- Ke stažení
Wilo Stratos MAXO 32/0,5-8 PN6/10 Elektronické oběhové čerpadlo 2164578Poslední kus 1 ks20 450 Kč/ ks16 901 Kč bez DPH
Vysoce účinné Inline mokroběžné čerpadlo s EC motorem a elektronickým přizpůsobováním výkonu. Lze použít pro topnou vodu, studenou vodu a směsi vody/glykolu. Index energetické účinnosti (EEI) podle typu čerpadla mezi ≤ 0,17 a ≤ 0,19.
Regulační režim:
- Permanentní, automatické přizpůsobení výkonu podle potřeby zařízení bez zadání požadované hodnoty Wilo-Dynamic Adapt plus (nastavení z výroby). Úspora proudu až o 20 % oproti regulačnímu režimu dp-v.
- Konstantní teplota (T-const.)
- Konstantní teplotní rozdíl (dT-const.)
- Optimalizace čerpacího výkonu přívodního čerpadla podle potřeby propojením a komunikací s několika čerpadly (Multi-Flow Adaptation).
- Konstantní průtok (Q-const.)
- Regulace rozdílu tlaku dp-c ve vzdáleném bodě v potrubí (regulace špatného bodu)
- Konstantní diferenční tlak (dp-c)
- Variabilní diferenční tlak (dp-v) s volitelnou možností zadání nominálních provozních bodů
- Konstantní otáčky (n-const.)
- Uživatelem definovaná regulace PID
Funkce:
- Evidence množství tepla
- Evidence množství chladu
- Automatické vypnutí čerpadla při zaznamenání nulového průtoku (No-Flow Stop)
- Přepnutí mezi ohřevným a chladicím provozem (automaticky, externě nebo manuálně)
- Nastavitelné omezení čerpacího výkonu pomocí funkce Q-Limit (Qmin. a Qmax.)
- Provozní režimy zdvojených čerpadel: Paralelní provoz s optimalizací účinku pro dp-c a dp-v, hlavní/záložní režim
- Uložení a obnovení nakonfigurovaného nastavení čerpadel (3 body obnovení)
- Zobrazení poruchového/varovného hlášenítiskacími písmeny včetně doporučení k nápravě
- Funkce odvzdušnění k automatickému odvětrávání prostoru rotoru
- Automatický útlumový režim
- Automatická odblokovací funkce a integrovaná plná ochrana motoru
- Detekce chodu na sucho
Zobrazení:
- Způsob regulace
- Požadovaná hodnota
- Průtok
- Teplota
- Příkon
- Spotřeba elektřiny
- Aktivní vlivy (např. STOP, No-Flow Stop)
| Hydraulické údaje | |
|---|---|
| Maximální provozní tlak PN | 10 bar |
| Dopravní výška H max | 8 m |
| Čerpací výkon Q max | 13,2 m³/h |
| Napětí | 230 V |
| Min příkon | 7 W |
| Max příkon 160W | |
| Min. teplota média Tmin | -10 °C |
| Max. teplota média Tmax | 110 °C |
| Min. okolní teplota Tmin | -10 °C |
| Max. okolní teplota Tmax | 40 °C |
| Rozměry pro instalaci | |
|---|---|
| Přípojka trubky na straně sání DNs | DN 32 |
| Přípojka trubky na výtlaku DNd | DN 32 |
| Konstrukční délka l0 | 220 mm |




.jpg)






