Wilo Stratos MAXO 30/0,5-12 PN 10 Elektronické oběhové čerpadlo 2164576

- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
- Ke stažení
Wilo Stratos MAXO 30/0,5-12 PN 10 Elektronické oběhové čerpadlo 2164576Není skladem22 422 Kč/ ks18 531 Kč bez DPH
Prémiové chytré čerpadlo Wilo-Stratos MAXO
Vysoce účinné inline mokroběžné čerpadlo s elektronicky komutovaným motorem a elektronickým nastavením výkonu. Lze použít pro topnou vodu, studenou vodu a směsi vody/glykolu. Index energetické účinnosti (EEI) podle typu čerpadla mezi ≤ 0,17 a ≤ 0,19.
Regulační režimy:
- Permanentní, automatické přizpůsobení výkonu podle potřeby zařízení bez zadání požadované hodnoty Wilo-Dynamic Adapt plus (nastavení z výroby). Úspora proudu až o 20 % oproti regulačnímu režimu dp-v.
- Konstantní teplota (T-const.)
- Konstantní teplotní rozdíl (dT-const.)
- Optimalizace čerpaného množství podávacího čerpadla podle potřeby propojením a komunikací s několika čerpadly (Multi-Flow Adaptation).
- Konstantní čerpané množství (Q-const.)
- Řízení dle diferenčního tlaku dp-c ve vzdáleném bodě v potrubní síti (regulace špatného bodu)
- Konstantní diferenční tlak (dp-c)
- Variabilní diferenční tlak (dp-v) s volitelnou možností zadání nominálních provozních bodů
- Konstantní otáčky (n-const.)
- Uživatelem definovaná regulace PID
| rovozní údaje | |
|---|---|
| Min. teplota média Tmin | -10 °C |
| Max. teplota média Tmax | 110 °C |
| Min. okolní teplota Tmin | -10 °C |
| Max. okolní teplota Tmax | 40 °C |
| Maximální provozní tlak PN | 10 bar |
| Minimální výška přítoku při 50 °C | 3 m |
| Minimální výška přítoku při 95 °C | 10 m |
| Minimální výška přítoku při 110 °C | 16 m |
| Údaje o motoru | |
|---|---|
| Index energetické účinnosti (EEI) | ≤0,19 |
| Síťová přípojka | 1~230 V ±10%, 50/60 Hz |
| Jmenovitý proud IN | 0,11 A |
| Jmenovitý proud IN | 1,28 A |
| Jmenovitý výkon P2 | 262 W |
| Min. otáčky nmin | 750 1/min |
| Max. otáčky nmax | 4350 1/min |
| Příkon (min) P1 min | 7 W |
| Příkon P1 max | 295 W |
| Rušivé vyzařování | EN 61800-3;2004+A1;2012 / obytné prostředí (C1) |
| Odolnost proti rušení | EN 61800-3;2004+A1;2012 / průmyslové prostředí (C2) |
| Izolační třída | F |
| Třída krytí | IPX4D |
| Šroubení kabelu | 5 x M16x1.5 |
| Materiály | |
|---|---|
| Skříň čerpadla | šedá litina |
| Oběžné kolo | PPS-GF40 |
| Hřídel | 1.4122, s povrchovou úpravou DLC |
| Materiál ložiska | Uhlík, impregnovaný antimonem |
| Rozměry pro instalaci | |
|---|---|
| Přípojka trubky na straně sání DNs | G 2 |
| Přípojka trubky na výtlaku DNd | G 2 |
| Konstrukční délka L0 | 180 mm |




.jpg)







