- Regulace vytápění (MaR)
- Detektory a čidla úniku plynu
- Větrání
- Odvody spalin, kouřovody
- Kotle, tepelná čerpadla, ohřívače vody, solární sestavy a krbová kamna
- Armatury, rozdělovače a čerpadla
- Otopná tělesa, topidla
- Rozvody vytápění, zdravotechniky a vzduchu
- Nářadí
- Náhradní díly
- Spotřební materiál
- Dům a zahrada
- Lahve na stlačený plyn
- Výprodej
Novinky
13.04.2026
Armatury HERZ v nabídce
Rozšířili jsem sortiment o termostatické ventily, regulátory tlaku a vyvažovací ventily na stoupačky od firmy HERZ.
číst celé
05.08.2025
Flamco VacuStream
Kompaktní a tichý podtlakový odplyňovací automat proti korozi, znečištění a poruchám
VacuStream odplyňuje nízkoteplotní systémy - YouTube
číst celé
13.05.2024
Odkouření pro kotle Viaflames
Rozšířili jsme sertiment o odkouření pro kotle VIaflames. Sortiment držíme skladem. Vice zde
číst celé
Wilo Stratos MAXO 40/0,5-8 PN 6/10 Elektronické oběhové čerpadlo 2164583
- Doprava v ČR ZDARMA
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
- Ke stažení
Wilo Stratos MAXO 40/0,5-8 PN 6/10 Elektronické oběhové čerpadlo 2164583Poslední kus 1 ks26 469 Kč/ ks21 875 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
| Hydraulické údaje | |
|---|---|
| Maximální provozní tlak PN | 10 bar |
| Dopravní výška H max | 8,0 m |
| Čerpací výkon Q max | 21,0 m³/h |
| Minimální výška přítoku při 50 °C | 3,0 m |
| Minimální výška přítoku při 95 °C | 10,0 m |
| Minimální výška přítoku při 110 °C | 16,0 m |
| Min. teplota média Tmin | -10 °C |
| Max. teplota média Tmax | 110 °C |
| Min. okolní teplota Tmin | -10 °C |
| Max. okolní teplota Tmax | 40 °C |
| Údaje o motoru | |
|---|---|
| Index energetické účinnosti (EEI) | 0.19 |
| Síťová přípojka | 1~230 V ±10%, 50/60 Hz |
| Jmenovitý výkon P2 | 229,0 W |
| Min. otáčky nmin | 750 ot./min |
| Max. otáčky nmax | 3750 ot./min |
| Příkon (min) P1 min | 7,0 W |
| Příkon P1 max | 280,0 W |
| Rušivé vyzařování | EN 61800-3;2004+A1;2012 / obytné prostředí (C1) |
| Odolnost proti rušení | EN 61800-3;2004+A1;2012 / průmyslové prostředí (C2) |
| Izolační třída | F |
| Třída krytí | IPX4D |
| Rozměry pro instalaci | |
|---|---|
| Přípojka trubky na straně sání DNs | DN 40 |
| Přípojka trubky na výtlaku DNd | DN 40 |
| Konstrukční délka l0 | 220 mm |
Parametry
VýrobceWILO
Záruka5 let
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích




.jpg)







