- Regulace vytápění (MaR)
- Detektory a čidla úniku plynu
- Větrání
- Odvody spalin, kouřovody
- Kotle, tepelná čerpadla, ohřívače vody, solární sestavy a krbová kamna
- Armatury, rozdělovače a čerpadla
- Otopná tělesa, topidla
- Rozvody vytápění, zdravotechniky a vzduchu
- Nářadí
- Náhradní díly
- Spotřební materiál
- Dům a zahrada
- Lahve na stlačený plyn
- Výprodej
Novinky
13.04.2026
Armatury HERZ v nabídce
Rozšířili jsem sortiment o termostatické ventily, regulátory tlaku a vyvažovací ventily na stoupačky od firmy HERZ.
číst celé
05.08.2025
Flamco VacuStream
Kompaktní a tichý podtlakový odplyňovací automat proti korozi, znečištění a poruchám
VacuStream odplyňuje nízkoteplotní systémy - YouTube
číst celé
13.05.2024
Odkouření pro kotle Viaflames
Rozšířili jsme sertiment o odkouření pro kotle VIaflames. Sortiment držíme skladem. Vice zde
číst celé
Wilo Yonos PICO1.0 15/1-6 4248081 Elektronické oběhové čerpadlo
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
- Ke stažení
Wilo Yonos PICO1.0 15/1-6 4248081 Elektronické oběhové čerpadloSkladem > 2 ks4 096 Kč/ ks3 385 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Elektronicky řízené čerpadlo s vysokou účinností Wilo-Yonos PICO1.0. Bezúdržbové mokroběžné oběhové čerpadlo se šroubovým spojením, EC motorem odolným vůči zablokování a integrovanou elektronickou regulací výkonu pro plynulé řízení dle diferenčního tlaku. Použitelné pro všechna topná a klimatizační zařízení.
Regulační režim volitelný dle použití při topení radiátory/podlahovém vytápění.
Sériově s:
- Předvolitelnými regulačními režimy umožňujícími optimální přizpůsobení zatížení:
- Diferenční tlak konstantní (Δp-c)
- Diferenční tlak variabilní (Δp-v)
- LED displej:
- Zobrazení dopravní výšky při nastavení
- Zobrazení průběžné spotřeby ve wattech
- Zobrazení hlášení poruch (chybové kódy)
- Zobrazení zvolené funkce odvzdušnění čerpadla
- Funkce manuálního odvzdušnění komory rotoru
- Integrovaná ochrana motoru
- Automatická deblokační funkce
- Rychlé elektrické připojení díky rychlospojce Wilo-Connector
Datový list
| Provozní údaje | |
|---|---|
| Min. teplota média Tmin | -10 °C |
| Max. teplota média Tmax | 95 °C |
| Min. okolní teplota Tmin | -10 °C |
| Max. okolní teplota Tmax | 40 °C |
| Maximální provozní tlak PN | 10 bar |
| Minimální výška přítoku při 50 °C | 0,5 m |
| Minimální výška přítoku při 95 °C | 3 m |
| Minimální výška přítoku při 110 °C | 10 m |
| Údaje o motoru | |
|---|---|
| Index energetické účinnosti (EEI) | ≤0.20 |
| Rušivé vyzařování | EN 61000-6-3 |
| Odolnost proti rušení | EN 61000-6-2 |
| Síťová přípojka | 1~230 V, 50/60 Hz |
| Příkon P1 max | 20 W |
| Min. otáčky nmin | 700 1/min |
| Max. otáčky nmax | 3400 1/min |
| Třída krytí motoru | IPX4D |
| Šroubení kabelu | 1 x PG11 |
| Materiály | |
|---|---|
| Skříň čerpadla | šedá litina |
| Oběžné kolo | PP-GF40 |
| Hřídel | Nerezová ocel |
| Materiál ložiska | uhlík, impregnovaný kovem |
| Rozměry pro instalaci | |
|---|---|
| Přípojka trubky na straně sání DNs | G 1 |
| Přípojka trubky na výtlaku DNd | G 1 |
| Konstrukční délka l0 | 130 mm |
| Informace k umístění objednávky | |
|---|---|
| Značka | Wilo |
| Název výrobku | Yonos PICO1.0 15/1-4 |
| Hmotnost netto cca m | 1,6 kg |
| Číslo výrobku | 4248080 |
Parametry
VýrobceWILO
Záruka5 let
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích




.jpg)








