- Regulace vytápění (MaR)
- Detektory a čidla úniku plynu
- Větrání
- Odvody spalin, kouřovody
- Kotle, tepelná čerpadla, ohřívače vody, solární sestavy a krbová kamna
- Armatury, rozdělovače a čerpadla
- Otopná tělesa, topidla
- Rozvody vytápění, zdravotechniky a vzduchu
- Nářadí
- Náhradní díly
- Spotřební materiál
- Dům a zahrada
- Lahve na stlačený plyn
- Výprodej
Novinky
13.04.2026
Armatury HERZ v nabídce
Rozšířili jsem sortiment o termostatické ventily, regulátory tlaku a vyvažovací ventily na stoupačky od firmy HERZ.
číst celé
05.08.2025
Flamco VacuStream
Kompaktní a tichý podtlakový odplyňovací automat proti korozi, znečištění a poruchám
VacuStream odplyňuje nízkoteplotní systémy - YouTube
číst celé
13.05.2024
Odkouření pro kotle Viaflames
Rozšířili jsme sertiment o odkouření pro kotle VIaflames. Sortiment držíme skladem. Vice zde
číst celé
- Úvod
- Prostorové termostaty
- Příslušenství k termostatům
- Elektrobock CS4-16 Časový spínač na DIN lištu
Elektrobock CS4-16 Časový spínač na DIN lištu
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 1
- Komentáře 0
- Ke stažení
Elektrobock CS4-16 Časový spínač na DIN lištuSkladem 2 ks351 Kč/ ks290 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Pokud potřebujeme zapnout nebo vypnout spotřebič v určitém časovém rozmezí, stačí naprogramovat týdenní program a připojt spotřebič dle schématu na DIN lištu.
Funkce CS4-16:
- 10 nastavitelných časových programů.
- 16 kombinací dnů nebo bloků dnů. Touto funkcí lze časové programy spouštět v určené dny např. So–Ne, Po–St–Pá a podobně.
- Možnost manuálního nebo automatického ovládání.
- Možnost 12/24 hodinového cyklu.
- Funkce letní čas. Přepojením do této funkce se automaticky k nastavenému času přičte 1 hodina.
Technické parametry
| Napájení | 230, 0 V |
|---|---|
| Typ montáže | na DIN lištu |
| Montáž bez nulového vodiče | Ne |
| Odporová zátěž | 0 W až 3500 W (induktivní max. 2A) |
| Příkon | 1.000000000 W |
| Spínací prvek | relé |
| Nastavitelný čas | 60 s až 1440 min |
| Pojistka | Ne |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Pracovní teplota | -10 °C až 40 °C |
Parametry
VýrobceElektrobock
Záruka2 roky
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích




.jpg)








